Získat knihu ZDARMA

Co je třeba učinit, abyste mohli za vaši zveřejněnou fotografii získat knihu ZDARMA.

:-)

Předpokládáme, že na tomto webu je již vystavena vaše fotografie s doprovodným textem.

Registrace

Je nezbytné, abyste na našem internetovém knihkupectví byli zaregistrováni.

Pokud jste si v minulosti u nás přes internetové knihkupectví něco již kupovali a nepamatujete si heslo, stačí vyplnit formulář ZDE.

Kniha ZDARMA

Za vaši přízeň vás chceme jednorázově odměnit knihou ZDARMA.

Původní záměr byl, že pokud si objednáte jednu knihu za běžnou cenu (nikoliv za internetovou cenu) z naší vlastní nakladatelské produkce, další knihu (opět z naší vlastní nakladatelské produkce) dle vlastního výběru k ní dostanete ve stejné hodnotě ZDARMA.

Jak jsem si naivně myslel, v dnešní době bohužel nejde jednoduše někomu něco věnovat. Důvodů je hned několik: byli bychom daňově napadnutelní, navíc bychom za věnovanou knihu museli státu odvést DPH, a také autor knihy by od nás nemohl dostat honorář, protože výtisk by se neobjevil v našem účetnictví jako prodaný. A tak jsem chtě-nechtě musel upravit podmínky.

Proto jsem podmínky upravil takto:

Na první dvě objednané knihy z naší vlastní nakladatelské produkce dostanete slevu 50 % z běžných cen. Tím v podstatě získáváte jednu knihu zadarmo, resp. dvě knihy za cenu jedné.
Poznámka: Jako běžné ceny jsou chápány koncové (pultové), někdy nazývané doporučené. Nikoliv zvýhodněné internetové.

Důležité

Do poznámky k objednávce je nutné připsat "Technická knihovna", abychom věděli, že máte fotografii na webu Moje knihovna.

Poznámka: Předpokládáme, že jste nám do redakce po zveřejnění fotografie vaší technické knihovny již dříve poslali informaci o registraci, abychom si u vašeho záznamu v naší databázi připsali poznámku a spojili si tak vaši identitu s fotografií.

Stálá SLEVA

Chceme vás TRVALE zvýhodnit.

Na naši vlastní nakladatelskou produkci vám dáme 25% slevu z běžných cen minimálně po dobu jednoho roku. Rádi bychom, aby sleva platila TRVALE - jen prosíme, dejte nám čas na vyhodnocení akce (záleží také na reakcích našich zákazníků), poté to na tomto místě upřesníme.

Slevy se nevztahují na knihy, které jsou již v našem shopu k mání za méně než poloviční ceny.

Pokud náš zákazník (čtenář), který zaslal fotografii na tento server, bude požadovat smazání stránky, učiníme jak to nejdříve bude možné. V tom případě přijde o trvalou slevu 25 % na knihy našeho nakladatelství.

Vyzvednutí knihy

Při objednávání se můžete rozhodnout, zda knihy budete chtít zaslat poštou nebo se pro ně stavíte osobně v některém z našich knihkupectví.

Platnost akce

Tato akce byla platná do konce srpna 2010. Nyní ji vyhodnotíme a pravděpodobně ji opět spustíme od října 2010.

Právní doložka

Dovolujeme si sami stanovit, zda fotografii vystavíme spolu s textem a jménem našeho zákazníka či ne. Na jednorázové získání knihy ZDARMA ani STÁLOU slevu není právní nárok.