Poslat foto

Co je třeba učinit, abychom mohli fotografii vaší technické knihovny vystavit na tomto webu.

Postup

Pošlete nám email na adresu redakce s fotografií a doprovodným textem.

Fotografie

Jako přílohu připojte fotografii vaší technické knihovny. Můžete připojit i více fotografií a my z nich vybereme tu nejlepší, popř. podle našeho uvážení zveřejníme i dvě.

Nezbytnou podmínkou zveřejnění vaší fotografie je, aby na ní byly alespoň dvě knihy z naší vlastní produkce, tj. knihy mající na sobě logo BEN - technická literatura. Tyto knihy rovněž jednoduše poznáte podle toho, že mají výrazné žluté hřbety. Můžete si vzít příklad z naší titulní stránky.

Podle povahy fotografie si vyhrazujeme právo ji barevně a jasově přizpůsobit, aby vypadala na stránkách hezky.

Popis fotografie

Nezapomeňte na doprovodný text fotografie. To je důležité!

Protože u webových fotografií je těžké rozpoznat detaily, napište nám, prosíme, jaké knihy z naší nakladatelské produkce ve své knihovně máte. Naši čtenáři i my sami bychom také rádi věděli, co pro vás tato knihovna znamená a jaké knihy nejvíce používáte - ke své práci anebo k vašemu koníčku.

Rozsah popisu by měl být alespoň několik vět.

Doporučení

Je třeba, aby fotografie bylo dostatečně velká, tj. aby na šířku měla alespoň 600 pixelů (obrazových bodů). Jako příklad si opět vezměte fotografii z naší titulní stránky. Fotografie může být i větší, v redakci si ji sami zmenšíme na potřebnou velikost.

Pokud by vaše fotografie měla více než 10 MB, raději ji sami zmenšete. Posílání tak velkých souborů emailem může občas způsobovat problémy.

Ochrana soukromí

Pokud nenapíšete jinak, zveřejníme pod fotografií vaše celé jméno. Na vyžádání můžeme uvést jen monogram nebo jen část jména.

Poslání fotografií k nám do redakce však není anonymní. Protože se jedná o náš web, my sami potřebujeme vědět, kdo nám fotografie posílá. Tj. nestačí se do emailové zprávy podepsat jen monogramem nebo nickem.

Registrace

Je vhodné, abyste se na našem shopu zaregistrovali a poté nám napsali číslo registrace. My si k vašemu záznamu v naší databázi připíšeme poznámku o zveřejněné fotografii vaší technické knihovny, abyste v budoucnu mohli získat knihu ZDARMA nebo výraznější SLEVU. Objednávky totiž vyřizují operátorky, které nevědí, že máte na tomto webu nějakou fotografi.

Právní doložka

Vyhrazujeme si právo sami rozhodnout, zda fotografii vaší technické knihovny zařadíme na náš web či ne. Na zveřejnění není právní nárok.