Stanislav Látal a jeho domácí technická knihovna

Domácí technická knihovna Stanislava Látala

(429759) Domácí technická knihovna Stanislava Látala - knihovnička za hlavou postele

Domácí technická knihovna Stanislava Látala

(429759) Domácí technická knihovna Stanislava Látala - zabudovaná v původním průchodu dveří do ložnice

V těchto knihovničkách chybí část knih, které jsou různě poházené po pokoji (a dílně). V podstatě mám vše (ne úplně) z repertoáru BEN na téma mikropočítače x51 a AVR. Práce s inteligentními displeji LCD, C pro mikrokontroléry, Práce s mikrokontroléry ATMEL AVR-ATmega16, C pro mikrokontroléry ATMEL AT89S52, Práce s mikrokontroléry ATMEL AT89S8252a, Práce s mikrokontroléry ATMEL AT89S2051, Učebnice programování ATMEL s jádrem 8051, Spínané zdroje s časovacem 555, ARM pro začátečníky, Číslicová technika, Udělejte si z PC - 2. díl, Udělejte si z PC - 1. díl, Práce s mikrokontroléry Atmel AVR - 3. díl, Mikrokontroléry Atmel AVR - Bascom, USB prakticky s obvody FTDI -1. díl. Část jsem koupil na dobírku a větší část je z kamenného knihkupectví v Ostravě.

Díky vám a panu Matouškovi nemusím otrocky překládat katalogové listy těchto mikropočítačů:

Je to můj koníček a po ztracení práce (10 let do důchodu) mě to snad bude pomáhat i živit (kromě jiné práce v oboru elektro a elektronika).

Komentář redakce:
výjimečně jsme zveřejnili dvě fotografií (vždy dáváme jen jednu), protože se poličky s knihami nacházejí na dvou rozdílných místech.

Pošlete nám i vy fotografii vaší technické knihovny...